ایده های کسب درآمد اینترنتی

4. یک کانال YouTube راه اندازی کنید

اگر دیگران می توانند از YouTube درآمد کسب کنند ، شما نیز می توانید. پردرآمدترین یوتیوب ، رایان 7 ساله است که در کانال YouTube خود اسباب بازی ها را بررسی می کند که باعث شد 22 میلیون دلار در سال 2018 درآمد کسب کند. یکی دیگر از این افراد با درآمد بالا جفری استار است که بیش از 18 میلیون دلار درآمد در یوتیوب کسب کرده و دارای یک مارک لوازم آرایشی است سالانه حدود 100 میلیون دلار محصول به فروش می رساند. شهرت او در YouTube (و Myspace) به او کمک کرد تا از نفوذ خود برای درآمدزایی آنلاین فراتر از درآمد YouTube خود استفاده کند.

کانال YouTube شما باید روی یک مکان منحصر به فرد متمرکز شود تا بتوانید یک مخاطب قوی و وفادار ایجاد کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید آموزش های آرایش ، پخش جریانی بازی های ویدیویی ، مرور محصولات ، آموزش مهارت ها ، ایجاد فیلم های شوخی یا هر چیز دیگری که فکر می کنید مخاطب باشد ایجاد کنید.

راز کسب درآمد در YouTube ایجاد محتوایی است که افراد می خواهند یا آموزش می دهند یا سرگرم می کنند. می توانید از عنوانی شوخ برای جلب مردم برای تماشا استفاده کنید ، یا می توانید از کلمات کلیدی بهینه شده برای جستجوی YouTube استفاده کنید. پس از رسیدن به نقطه عطف 1000 مشترک ، می توانید با تبلیغات YouTube رسما از کانال خود درآمد کسب کنید.

با یوتیوب درآمد کسب کنید
5- یک تأثیرگذار شوید
ساخت یک مارک شخصی همچنین می تواند به شما کمک کند تا به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. آیا می دانید در سال 2019 ، کریستیانو رونالدو برای هر پست اسپانسر اینستاگرام 975،000 دلار درآمد کسب کرده و او را به پردرآمدترین تأثیرگذار تبدیل می کند؟ گرچه به نظر می رسد ستاره های واقعیت ، خوانندگان و ورزشکاران بزرگترین تأثیرگذار هستند ، اما بخاطر داشته باشید که حتی تأثیرگذارهای در مقیاس کوچکتر نیز می توانند درآمد بیشتری نسبت به چند سال گذشته کسب کنند

برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر ، باید افراد سالم را دنبال کنید. آسانترین سیستم عامل برای انجام این کار: YouTube و Instagram. برخی از بزرگترین تأثیرگذارهای غیر مشهور اغلب اولین طعم قرار گرفتن در معرض این سیستم عامل ها را به دست آوردند. اگر می خواهید مخاطبان زیادی در اینستاگرام ایجاد کنید ، ممکن است بخواهید نحوه جذب فالورهای بیشتر اینستاگرام را بررسی کنید.

برای کسب درآمد به عنوان تأثیرگذار ، می توانید هزینه ارسال پست های پشتیبانی شده ، برنامه های سخنرانی ، ایجاد فروشگاه اینترنتی خود و فروش محصولات ، افزودن پیوندهای وابسته در بیوگرافی خود ، فروش عکس های خود ، فروش تبلیغات در پادکست خود ، پرداخت به عنوان سفیر برند ، یک کتاب ایجاد کنید ، برای حضور در رویدادها حقوق دریافت کنید و موارد دیگر.

6. یک دوره آنلاین ایجاد کنید

به اشتراک گذاری دانش یکی از بهترین روشهای کسب درآمد اینترنتی است. اگر در یک موضوع متخصص هستید ، می توانید با ایجاد دوره های آنلاین ، از دانش خود درآمد کسب کنید. می توانید دوره خود را در Udemy بفروشید یا اگر مخاطب خود را دارید ، در وب سایت خودتان بفروشید. برخی از کارآفرینان با دوره های آنلاین ماهیانه 5000 دلار درآمد کسب می کنند.

برای ایجاد یک دوره محبوب و موفق ، بهترین شرط شما این است که دوره های دیگر مربوط به موضوع خود را تماشا کنید. سپس ، به بررسی ها نگاه کنید. جنبه هایی که مردم ستایش می کنند چیست و چیزهایی که مردم از آنها متنفرند چیست؟ چگونه می توانید چیزی بهتر از آنچه قبلاً ایجاد شده ایجاد کنید؟ تمرکز خود را بر ایجاد محتوایی بگذارید که بزرگترین شکایات را حل کند در حالی که از جنبه های مثبتی که مردم ایجاد می کنند تقلید می کند.

بستری که دوره خود را در آن می فروشید نحوه کسب درآمد به بهترین شکل را تعیین می کند. اگر دوره خود را در Udemy بفروشید ، مجبور نیستید کارهای زیادی برای ارتقا آن انجام دهید. تقریباً می توانید آن را تنظیم کنید و فراموش کنید. شاید آن را به برخی از وبلاگ ها یا در وب سایت خود تبلیغ کنید. با این حال ، اگر دوره در وب سایت خود شما میزبانی شده باشد ، ممکن است بخواهید تبلیغاتی را برای ارتقا the دوره اجرا کنید. همچنین می توانید یک لیست ایمیل بسازید تا بتوانید دوره های آینده را برای همان مخاطبان تبلیغ کنید.

https://v.ht/8nYX

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ایده های کسب درآمد اینترنتی”

Leave a Reply

Gravatar